Opinie

Sprawdź co Klienci mówią o współpracy ze mną:

Na czas! Na miejsce! Na pewno! Tak w skrócie można scharkteryzować Deleguj zadania. Duży profesjonalizm połączony z ludzkim zrozumieniem chaosu panującego w głowie klienta. Sprawnie, szybko i na temat. Do tego na bardzo konkurencyjnych warunkach finansowych. Polecam gorąco!
Terminowa, profesjonalna pomoc. Bardzo dobry kontakt, adekwatna do zapewnień wiedza i doskonałe wsparcie nawet po wykonaniu zlecenia. Polecamy!
Współpraca z p.Małgosią była bardzo komfortowa, sprawnie wykonane zadania i błyskawiczny kontakt. Polecam, a sama będę jeszcze korzystać 🙂
Współpraca na bardzo jasnych zasadach! Konkretnie, wyczerpująco, niezwykle efektywne wykorzystanie godzin! Można z czystym sumieniem delegować zadania, które nie są nam "po drodze" i zająć się innymi priorytetami!
Kasia Machlowska - Hulok
Coach, szkoleniowiec
Polecam w 100%! Profesjonalizm, świetne podejście do klienta, dokładność, szeroki zakres kompetencji na wysokim poziomie oraz efektywność. Nie mogłam trafić lepiej 🙂

Bardzo polecam usługi Pani Małgosi, pełen profesjonalizm, fachowość oraz wszechstronność usług.

Alicja Fisior
Stowarzyszenie Pomocni
Świetna obsługa oraz w pełni profesjonalna pomoc.
Łatwy, przyjemny kontakt oraz odpowiednie podejście do klienta. Doskonała jakość usługi, wykonana na czas. Bardzo serdecznie polecam!
Beata Brzóska
Pani Małgorzata Michalska współpracowała z naszą Spółka w latach 2007 do 2012. Naszą współpracę zakończyła na stanowisku specjalisty do spraw administracji i logistyki. W trakcie współpracy wykazywała się sumiennością, terminowością, kreatywnością, skrupulatnością oraz zaangażowaniem w pracy. Posiada zdolności interpersonalne, które pozwalają jej swobodnie pracować z ludźmi indywidualnie oraz w grupie. Otwartość, ambicje oraz chęć permanentnego podwyższania swoich kwalifikacji pozwala jej osiągać coraz wyższe stopnie rozwoju zawodowego. Współpraca z Panią Małgorzatą była gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.
Ryszard Jankowski, Sławomir Dąbkowski
Członek Zarządu - Towarzystwo Doradczo - Finansowe "Carbo - Partner" Sp. z o.o.
Korzystając z usług Deleguj Zadania oszczędzamy czas i oszczędzamy zdrowie. Tak zdrowie, nikt nie wie ile stresu może zaoszczędzić najlepsza Wirtualna Asystentka. Wsparcie w wielu gałęziach dotyczących trzeciego sektora oraz działalności gospodarczej. Kwestie administracyjne i finansowe to bardzo ważna kwestia,tu nie może być mowy o pomyłkach. Dzięki Deleguj Zadania każdy będzie spokojniejszy i zdrowszy😉Beata Roskosz

Masz pytania?

Dane Firmy

Deleguj Zadania – Małgorzata Michalska
ul. Opatowicka 61,
42-600 Tarnowskie Góry
NIP: 6262745299, REGON: 381246384
Millennium Bank S.A. 68 1160 2202 0000 0003 8778 8217

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon – Pt 08:00 – 15:00