Cześć!
Jestem Gosia Michalska

Prywatnie jestem żoną, mamą dwóch urwisów oraz posiadaczką psa Felka i kotki Roksi 😉
Z wykształcenia jestem magistrem logistyki w biznesie, natomiast moją pasją jest administracja biurowa i księgowość.
Odkąd pamiętam interesuje mnie psychologia, świat komputerów (już w podstawówce składałam PC-ty, i ustawiałam domową sieć internetową) i od całkiem niedawna moje zainteresowania poszły w stronę coachingu i zdrowego stylu życia.

Z Asystentki biurowej na Wirtualną zdecydowałam się przejść dlatego, że bardzo ważne jest dla mnie osiągnięcie równowagi życiowej. Chcę by moja praca dawała mi satysfakcję, możliwość rozwoju a także dobrze komponowała się w pozostałe strefy życia. 

Delegując mi zadania masz pewność, że zostaną one wykonane należycie, bowiem ja pracuję z pasją. Dodatkowo moje cechy charakteru takie jak sumienność, rzetelność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej powodują, że zlecenia wykonuję na 100%.

Doświadczenie zawodowe

Moja ścieżka zawodowa obejmuje kilkanaście lat pracy głównie w dziale administracji biurowej wraz z logistyką. Pracowałam również w biurze rachunkowym jako księgowa. Na przestrzeni tych kilkunastu lat miałam okazję w praktyce poszerzać swoje umiejętności z zakresu szeroko pojętego zarządzania biurem, archiwizacją dokumentów, przygotowywaniem ofert przetargowych, bezpośrednią oraz telefoniczną obsługą klienta, windykacją, księgowością czy obsługą kadrową pracowników. 

Kursy, szkolenia i certyfikaty

  • RODO - ochrona danych osobowych w praktyce - Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA
  • Kurs dla kandydatów na księgowego - kod według klasyfikacji zawodu 331301 zakończony uzyskaniem certyfikatu - Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, oddział w Katowicach
  • Zrozumieć ZUS, zrozumieć prawo pracy - kurs e-learningowy - portal: podatki.biz
  • Techniki sprzedaży - obsługa klienta - Business Center 1 Katowice
  • Kurs dla Przewoźników Drogowych, ukończony uzyskaniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy - Śląskie Centrum Szkolenia Transportu "Oświata" - Katowice

Masz pytania?

Dane Firmy

Deleguj Zadania – Małgorzata Michalska
ul. Opatowicka 61,
42-600 Tarnowskie Góry
NIP: 6262745299, REGON: 381246384
Millennium Bank S.A. 68 1160 2202 0000 0003 8778 8217

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon – Pt 08:00 – 15:00