FAQ

Jeżeli zapoznałeś się już z ofertą i wiesz z jakimi korzyściami dla Ciebie wiąże się rozpoczęcie współpracy z Wirtualną Asystentką, ale nadal masz kilka pytań, typu: co, jak, gdzie, kiedy? - przeczytaj proszę poniżej zestaw najczęściej pojawiających się pytań

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00. 

Przede wszystkim musisz dokładnie określić jakie zadania możesz i chcesz oddelegować wirtualnej asystentce. Mam sprawdzone metody organizacji pracy. Wybierzemy wspólnie takie, które będą dla Ciebie najwygodniejsze i najmniej obciążające. 

Z takich, z których korzysta mój klient.

Co tej pory miałam okazję poznać: aplikacje Google Drive, Asanę i Trello do zarządzania projektami, MailerLitte do zarządzania mailingiem, WordPress do zarządzania treścią stron internetowych, WooCommerce – sklep internetowy, Canva – do tworzenia grafiki.

Przede wszystkim danych do faktury.  Po jej opłaceniu rezerwuję czas na wsparcie Twoich projektów. Potrzebny będzie również adres mailowy oraz loginy i hasła do programów na których mam pracować.

Daj znać czego dokładnie potrzebujesz. Powiem Ci czy jestem w stanie się tym zająć.

Pobieram płatność z góry ponieważ w momencie kiedy wykupisz pakiet godzin, ja rezerwuję dla Ciebie czas w moim harmonogramie.

Choroba zdarza mi się bardzo rzadko, jednak nie można jej całkowicie wykluczyć. Nie masz jednak powodów do obaw. Zadania zostaną terminowo wykonane przeze mnie jeśli będę miała na to siły, lub zaproponuję Ci zastępstwo zaufanej Wirtualnej Asystentki.

Każdy pracownik, nawet ten zdalny potrzebuje odpoczynku.  Będziesz o tym odpowiednio wcześniej poinformowany by móc zorganizować na czas mojego urlopu zastępstwo samodzielnie, bądź też za Twoją zgodą przekażę zlecenia czasowo zaufanej koleżance z branży.

Tak, wystawiam faktury bez VAT.

Jeśli chciałbyś jeszcze o coś dopytać, skontaktuj się ze mną.

Masz pytania?

Dane Firmy

Deleguj Zadania – Małgorzata Michalska
ul. Opatowicka 61,
42-600 Tarnowskie Góry
NIP: 6262745299, REGON: 381246384
Millennium Bank S.A. 68 1160 2202 0000 0003 8778 8217

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon – Pt 08:00 – 15:00