Jak przegapiłam rocznicę firmy?!

Jak przegapiłam rocznicę firmy?!

Jak przegapiłam rocznicę firmy?

Myślisz sobie – jak to możliwe? Tak właśnie jest to możliwe, zapomnieć o czymś ważnym! Wczoraj tj. 28 września nawiedziła mnie myśl, że przegapiłam rocznicę działalności własnej firmy! Jak to się mogło stać? Ja, Wirtualna Asystentka, Gosia, która zawsze ma wszystko zapisane i o wszystkim pamięta. 

Odpowiedź jest tylko jedna! Nie zapisałam tak ważnej daty w kalendarzu! Zawsze wszyscy pytają mnie jak ja to robię, że zawsze pamiętam. “Musisz mieć bardzo dobrą pamięć!” – mówią. Po części tak, pamięć mam dobrą. Jednak im więcej mamy obowiązków czy to zawodowych, czy nawet tych prywatnych związanych z edukacją dzieci czy zarządzaniem domem, tym więcej zapominamy. Pamiętamy tylko chwilę, wydaje nam się, że będziemy pamiętać, nie trzeba nić notować ani ustawiać przypomnień. A jednak, pamięć ludzka jest zawodna.

Moją metodą jest zapisywanie ważnych dat w kalendarzu Google – mam w nim wpisane wszystkie ważne daty (począwszy od spotkań biznesowych, terminów zadań do wykonania służbowych i prywatnych, po urodziny członków rodziny i znajomych, kończąc na rocznicy ślubu 😉 ). Datę założenia działalności (06.09.) również już uzupełniłam i dodałam przypomnienie co rok!

Drugim powodem, który przyczynił się do mojej amnezji jest to, że miesiąc wrzesień był dla mnie bardzo absorbujący.

Bez reszty pochłonęła mnie realizacja zleceń dla moich dotychczasowych Klientów, niektórzy są ze mną prawie od początku istnienia firmy, i którym serdecznie dziękuję za zaufanie. Dodatkowo wrzesień to dla mnie podjęcie kolejnej stałej współpracy i wykonanie kilku jednorazowych projektów. 

Natomiast w sferze prywatnej – przeżyliśmy pierwszy miesiąc szkoły naszej córki, i “awans” do grupy starszaków w przedszkolu syna. 

Jak sami widzicie dużo się działo, ale mam ochotę na więcej! 😉 Wobec tego jeśli potrzebujesz wsparcia, pisz śmiało i pytaj w czym mogę Ci pomóc!

Tymczasem łap Planner na październik!

Pobierz planner w formacie PDF do wydruku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *