Wakacje – Czas urlopów

Wakacje – Czas urlopów

Planujesz urlop? Zatrudnij Wirtualną asystentkę

Jesteśmy na półmetku wakacji, ale czy Wy byliście już na urlopie? Ja już jestem po. Co prawda wyjazd tylko tygodniowy ale dodatkowo w czasie tegorocznych wakacji ograniczyłam ilość godzin, ze względu na obecność dzieci w domu.

Jeśli Ty jednak jesteś dopiero przed swoim urlopem i obawiasz się, że i tak na urlopie będziesz musiał pracować to mam dla Ciebie rozwiązanie. Zatrudnij na czas swojej nieobecności Wirtualną Asystentkę. Urlop jest przecież po to aby odpocząć! Tak, wiem – zaraz mi powiesz, że przecież jesteś właścicielem firmy, pracujesz sam i musisz czuwać zawsze i wszędzie. Pamiętaj tylko o tym, że swoją firmę stworzyłeś z marzeń i pasji – tak w większości przypadków podobno bywa 😉 Nie pozwól więc aby ciągła praca w Twoim wymarzonym miejscu doprowadziła do wypalenia zawodowego i zniechęcenia. 

Możesz skorzystać również ze wsparcia Wirtualnej Asystentki podczas nieobecności Twojego pracownika. Jeśli Twoja firma musi działać cały czas, Twój pracownik wybiera się na urlop a Ty masz i tak już sporo swoich obowiązków to zatrudnienie Wirtualnej Asystentki też jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. 

Żeby w okres urlopowy wejść płynnie zaplanuj przekazanie zadań dla Wirtualnej Asystentki odpowiednio wcześniej. Tak samo jak w pracy stacjonarnej nowego pracownika trzeba wdrożyć, tak i przy zlecaniu zadań dla WA konieczne jest przekazanie ważnych informacji z wyprzedzeniem, tak by osoba wybierająca się na urlop spędziła go z dala od telefonów z firmy. 

Życzę Wam wszystkim udanego wypoczynku.

P.S czy spodobał Ci się mój planner na miesiąc lipiec, o który umieściłam tutaj?

Na sierpień też taki przygotowałam. Jeśli zapiszesz się do Newslettera to otrzymasz go w prezencie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *